Додаткове обладнання

Кожен вибирає автомобіль та його комплектацію під свої потреби та фінанси, але згодом з’являється бажання та можливості зробити авто ще кращим. Виникає розуміння того, що саме потрібно власнику і чого не вистачає машині.

Доукомплектувати автомобіль так, щоб обладнання слугувало безвідмовно та не впливало на заводські системи – непросто. Сучасні автомобілі працюють за складними цифровими алгоритмами, підключити сигналізацію або музичну систему накинувши пару дротів – загрожує наслідками. Ще більше відповідальності, якщо це системи пов’язані з двигуном, паливом та безпекою.

Наш центр займається доопрацюванням автомобілів різних марок та конструкцій вже понад 15 років. За цей час ми побачили різні типи систем та особливостей із встановленням як простого, так і складного обладнання.

Завдяки досвіду на сьогоднішній день ми можемо дати повну гарантію на роботи, які проводимо, маючи у своєму арсеналі весь необхідний інструмент, умови та майстрів.

Ми підбираємо та встановлюємо системи, налаштовуємо та перевіряємо їхню працездатність.

Звернувшись до нас із проханням про встановлення додаткового обладнання – ви отримаєте якісну інсталяцію, надійне та безпечне підключення, а також функціонування всіх систем без впливу на заводські вузли автомобіля.

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.