Анидощ. Нанесення гідрофобного покриття на вікна

Антидощ
Поліпшити огляд у дощову погоду, полегшити роботу склоочисників, продовживши термін служби, зробити керування автомобілем безпечним у складні погодні умови вам допоможе наша послуга – нанесення покриття

АНТИДОЩ.
Що таке антидощ?
Це спеціальне покриття, яке наноситься на скло автомобіля. Завдяки цьому покриттю краплі з лобового скла усуваються швидше, оскільки покриття має водовідштовхуючий ефект.
Утворюючи суцільне і рівномірне покриття на склі, крапля не може зачепитися за поверхню і тим швидше і без «туманного сліду» усувається з поверхні.
Завдяки водовідштовхувальному ефекту під час дощу або мокрого снігу на трасі за швидкості понад 45 км/год взагалі можна не використовувати двірники. Вода зі скла просто здувається потоком вітру.
Якісне покриття «антидощ» наноситься спеціальним аплікатором, на підготовлене та очищене скло. Тому перед нанесенням покриття ми обов'язково проводимо ретельне миття машини.
Скільки часу зберігається ефект?
При правильному нанесенні та дбайливій експлуатації автомобіля навіть при регулярних мийках покриття «антидощ» працює до 3-х місяців, залежно від умов експлуатації автомобіля та кількості мийок, а також від специфіки миття. Жорсткі контактні мийки змивають покриття швидше.
Скільки часу наноситься покриття?
Саме нанесення покриття відбувається у 3 етапи:
1. Нанесення захисного шару аплікатором
2. Рівномірне натирання лобового скла
3. Фінальне протирання сухими серветками

Нанесення покриття на лобове скло легкового авто займає 12 хвилин. Нанесення покриття на всі стекла автомобіля розраховується вже на місці. Час залежить від кількості стекол та їх форми.
Перед нанесенням також проводиться миття автомобіля, щоб усунути бруд із лобового скла, а також з усього авто, прибравши поверхні весь абразив, який може пошкодити скло при нанесенні та натиранні.

ЦІНИ

Лобовое стекло от 200 грн
Боковые стекла от 300 грн
Заднее стекло от 200 грн
Все стекла от 800 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.