Мийка автомобільного двигуна

Ми можемо повністю очистити двигун автомобіля від бруду, пилу, потік масла та інших забруднювачів, при замовленні даної послуги. Миття повністю безпечне для систем електроживлення оскільки перед початком ми обробляємо всі відкриті контакти спеціальним гелієвим ізолятором.

При миття двигуна ми відключаємо живлення на вузли автомобіля, система повністю знеструмлена, і ніякого замикання просто бути не може.

Двигун обробляється спеціальною хімією для миття двигуна та очищається від нальоту. Усі електронні блоки миються вручну, після чого просушуються під тиском повітря.

Тільки після повного сушіння автомобіль знову підключається до живлення акумулятора та оживає.

На завершення робіт пластикові кришки та пофарбовані елементи, а також трубки розкриваються консервантом, який надає блиску та перешкоджає подальшому забрудненню.

Завдяки миття двигуна підкапотний простір виглядає як новий, двигун краще охолоджується, при його роботі не чутно горілого запаху ні в салоні, ні під капотом.

Також підвищується безпека, тому що ми видаляємо всі забруднювачі, які від температури можуть почати тліти або спалахнути.

Ми забезпечимо гарантією весь процес миття та результат, який оцінять наші клієнти.

ЦІНИ

Мойка подкапотного пространства от 500 грн
Мойка двигателя до идеала от 1000 грн
Восстановление заводского внешнего вида от 1500 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.