Нанесення захисних покриттів на автомобіль

У нас можна замовити різноманітні варіанти захисного покриття для лакофарбової поверхні автомобіля. Так як ми самостійно фарбуємо автомобілі, наші майстри детально розуміються на тонкощах структури ЛКП і як з ним працювати.

Щоб захистити лак від впливу хімії, сонячних променів та солей, ми рекомендуємо користуватися захисними покриттями.

Клієнт може замовити захист з різним ефектом, терміном служби та вартістю. У нашому асортименті є: рідке скло, нанокерамічні покриття, віск у різних варіантах, а також нанесення речовини «антидощ» - яка не дає краплі дощу затримуватися на поверхні скла.

Обробка автомобіля відбувається за спеціальними технологіями, які вам детально розповість наш менеджер.

Завдяки правильному нанесенню цих речовин ефект захисту зберігається на тривалий час, до 8 місяців!

ЦІНИ

Нанесенеие нанокерамики от 1000 грн
Нанесение воска от 500 грн
Нанесение антидождь от 500 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.