Діагностика автомобіля перед купівлею

Купуючи автомобіль, ви можете повністю перевірити його у нас на технічний стан, стан ЛКП, на предмет кузовного ремонту та встановлення неоригінальних запчастин.

Завдяки нашому контрольному списку, який ми розробили саме для покупців автомобіля – замовник розумітиме максимально точно, що за автомобіль він вибирає та яка його історія.

У нас автомобіль проходить такі етапи огляду:

Комп'ютерна діагностика
Діагностика ходової частини
Огляд двигуна
Перевірка кузова
Огляд салону
Перевірка світлових приладів
Тестова поїздка
Перевірка розвал-сходження
Фотозвіт
Ми перевіримо всі життєво важливі для автомобіля частини та надамо вам повний звіт.

На основі нашого звіту передкупівельної діагностики, покупець може сформувати повністю обґрунтовану ціну на конкретне авто та уберегти себе від невигідної покупки.

Після того, як автомобіль пройде даний вид діагностики, всі дані збережуться в нашій базі і, якщо між продавцем і покупцем відбудеться угода, новий власник зможе використати той результат діагностики надалі при обслуговуванні у нас на станції.

Ми також можемо додатково провести точковий огляд автомобіля, якщо клієнта цікавлять конкретні моменти авто, що не входять до переліку діагностики.

Менеджер надасть повний звіт і проведе детальну консультацію щодо результатів діагностики, покупцеві залишиться лише зважити факти та ухвалити рішення.

ЦІНИ

Ходовая часть от 400 грн
Проверка ЛКП от 400 грн
Проверка ДВС (эндоскопия) от 800 грн
Полная проверка авто по 60 параметрам от 3200 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.