Послуга ``Розвал-сходження`` або регулювання кутів нахилу автомобільних колес

Ми проводимо регулювання розвалу-сходження з використанням сучасного 3D стенду, який регулярно піддається перевірці та калібруванні. Завдяки його даним майстру вдається виставити точне положення коліс. Як результат – гума зношується рівномірно, автомобіль поводиться передбачувано, кермо стоїть рівно при русі прямо і авто не відводить убік.

Звертаючись із проханням відрегулювати розвал-сходження, власник авто може зіткнутися з тим, що болти регулювання пошкоджені або піддалися корозії, у нас на місці відразу ж можна всі ці проблеми виправити.

Ми також наполегливо рекомендуємо своїм клієнтам проводити цю процедуру тільки після того, як автомобіль пройде діагностику ходової, оскільки причина порушення положення колеса може критися саме у зносі елементів ходової або її пошкодження. І не завжди регулювання вирішить проблему.

Щоб забезпечити гарантію результату, ми проводимо регулювання розвалу-сходження після діагностики ходової. Шукаємо справжню причину його порушення та виправляємо її, і лише після цього проводимо процедуру, за яку несемо повну відповідальність.

ЦІНИ

Проверка развал-схождения от 300 грн
Регулировка развал-схождения от 400 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

АВТОМОБІЛІ З ЯКИМИ ПРАЦЮЄМО

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.