Ремонт АКПП: DSG (та аналог), Варіатор (Безступенева), Класична ступенева з гідротрансформатором

  ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

  Центр автомобільного сервісу «Гарант-Автотехнік» виконує обслуговування та складний ремонт коробок будь-якого типу.

  Ремонт та обслуговування АКПП (автомат)

  Завдяки сертифікованому обладнанню ми робимо заміну масла та промивання коробки передач від продуктів зносу. Усі роботи виконуються автоматично, відповідно до необхідних алгоритмів від заводу. Майстер підключає обладнання та контролює процес заміни масла. Також у нас можна провести ремонт автоматичної коробки передач, з повним зняттям та розбором вузла.

  Необхідні запчастини та рідини ми підбираємо, доставляючи їх безпосередньо до зони ремонту.

  На всі компоненти в ході ремонту або обслуговування вузла ми надаємо гарантію, як і на роботи, які виконують наші майстри.

  Ремонт та обслуговування ВАРІАТОРА (безступенева АКПП)

  Специфічна конструкція коробки передач типу – ВАРІАТОР, потребує спеціального підходу та наявності спеціального обладнання в зоні сервісу, щоб не порушувати її герметичність корпусу при заміні масла. Щоб зробити повну заміну олії та промивання варіатора необхідно застосовувати спеціалізоване обладнання, яке під тиском очистить канали та замінить олію, заливши потрібний рівень.

  Маючи величезний досвід у діагностиці та ремонті коробок передач типу - ВАРІАТОР, ми надаємо повний спектр послуг з його ремонту, а також доставляємо необхідні запчастини, згідно з дефектним аркушем майстра.

  Ремонт та обслуговування МКПП (механічна КПК)

  Ми надаємо послуги з капітального ремонту КПП, відновлення та обслуговування всіх моделей автомобілів з механічною коробкою передач.

  Розбирання, дефектування, складання переліку необхідних робіт, детальна консультація на всіх етапах, замовлення та доставка надійних запчастин з гарантією та складання коробки передач із встановленням її на автомобіль.

  Після ремонту коробка передач тестується фахівцем, перевіряються різні режими її роботи. Автомобіль повертається до клієнта з повною гарантією на запчастини, рідини та роботи, які ми проводимо у нас на сервісі.

  Ремонт та обслуговування РОБОТИЗОВАНИХ КПП (автоматичне зчеплення)

  Роботизовані коробки – це суміш автоматичних алгоритмів з механічною коробкою. Ми робимо ремонт, обслуговування та налаштування роботизованих коробок передач. Після зняття та встановлення даного виду коробок передач, вузлу необхідно зробити процедуру – адаптацію. Роботи виконуються з використанням програмного обладнання.

  Всі запчастини та рідини для обслуговування ми підбираємо та доставляємо під час ремонту. Після проведених робіт ми тестуємо вузол та надаємо гарантію на запчастини та рідини, які використовуємо під час робіт.

  Ремонт та обслуговування DSG (з двома зчепленням)

  Коробки передач типу DSG вимагають особливої точності в складанні та налаштуванні, це досить складний механізм, при ремонті якого від механіка потрібна особлива кваліфікація та наявність спеціалізованого інструменту.

  Ми можемо провести попередню діагностику, зняти та скласти дефектувальний акт для її ремонту при повному розбиранні. Після чого ми замовляємо оригінальні запчастини або аналоги фірм, у яких самі впевнені та проводимо ремонт з наступною установкою КПП на автомобіль та тестами.

  Після ремонту ми надаємо гарантію на роботи, запчастини та рідини, які використовували під час робіт.

  У нас є величезний досвід роботи з усіма видами трансмісій і за роки практики нам вдалося зібрати весь необхідний інструмент, щоб працювати з відомими марками автомобілів на ринку Європи.

  Усі роботи, які проводяться з автомобілем клієнта, а також встановлені запчастини або залиті рідини фіксуються в електронній картці клієнта. Завдяки цій електронній картці, обслуговування авто стає ще якіснішим, а клієнт має повний доступ до інформації про роботи з машиною, в будь-який момент.

  ЦІНИ

  Ремонт АКПП от 20000 грн
  Ремонт МКПП от 15000 грн
  Ремонт Вариаторов от 20000 грн
  Ремонт роботизированах КПП от 25000 грн
  Ремонт DSG от 30000 грн

  ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

   Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

   Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

   Олег Mercedes

  ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

  © 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.