Послуга з ремонту автомобільних генераторів та стартерів

Наші майстри легко вирішать проблему з генератором або стартером автомобіля. Не завжди варто відразу змінювати ці вузли цілком. Ми можемо провести їх діагностику, замовити компоненти, що вийшли з ладу, і провести ремонт, надавши на деталі та роботи гарантію.

Завдяки нашому ремонту клієнт економить кошти та час, не ризикуючи надійністю та характеристиками, тому що ми використовуємо для ремонту лише перевірені компоненти. За підсумками робіт проводимо випробування генератора та стартера на спеціальному стенді.

Наш відділ запчастин підбере та доставить все необхідне, щоб відремонтувати ці вузли. Клієнт не займається підбором, вибором постачальників, вивченням якості виробника ремонтних частин, все це беремо на себе, щоб заощадити його час.

Встановлення деталей на автомобіль проводиться лише після тестування. Повторна перевірка роботи проводиться вже автомобілем і лише потім машина у справному стані повертається клієнту.

ЦІНИ

Диагностика генератора/стартера от 100 грн
Ремонт генератора от 500 грн
Ремонт стартера от 500 грн
Монтаж/демонтаж от 200 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.