Діагностика та ремонт ходової автомобіля

Звернувшись до нас, автомобіль клієнта потрапляє до рук досвідченого майстра, який використовує виключно якісний інструмент під час ремонту чи обслуговування. Завдяки якісному інструменту всі кріплення, грані болтів і гайок, елементи підвіски, пильовики залишаються без пошкоджень при розбиранні/складання елемента.
Перед початком ремонту майстер діагностує проблему, далі відділ запчастин самостійно здійснює підбір деталей, погоджує з клієнтом замовлення необхідних компонентів, після чого доставляє їх у ремонтну зону. Наступний етап це заміна або відновлення елементів, що вийшли з ладу. На всіх етапах роботи з автомобілем надається гарантія як на запчастини, так і самі роботи.
Після проведення ремонту майстер цеху перевіряє результат роботи механіка та проводить ходові випробування автомобіля на нашій території, де встановлені спеціальні перешкоди для тесту підвіски. Робота виконана!
Клієнту повертається автомобіль у чистому вигляді, оскільки ми завжди використовуємо разові захисні чохли, щоб уберегти салон автомобіля та його органи управління від масляних плям та бруду.
Інформація, про роботу, яка проводилася з автомобілем, зберігається в електронній базі, завдяки чому постійним клієнтам ми можемо зробити обслуговування автомобіля ще якіснішим. Електронна картка автомобіля дозволяє запланувати сервісні роботи або ремонт елементів наперед, зробивши його плановим. Виходячи з результатів минулих діагностик або зауважень майстра, менеджер може контролювати технічний стан автомобіля та надавати рекомендації щодо його сервісу заздалегідь.

ЦІНИ

Замена стойки стабилизатора от 200 грн
Замена рычага от 350 грн
Замена амортизатора от 400 грн
Замена пружин от 400 грн
Замена шаровой от 200 грн
Замена сайлентблоков от 300 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.