Видалення плям на автомобілі

Замовивши цю послугу, клієнт отримає автомобіль, з якого видалені всі плями з лакофарбового покриття та дисків, що утворилися в процесі експлуатації автомобіля.

Після миття автомобіль точково та вручну обробляється спецхімією, яка здатна дбайливо прибрати з поверхні бітум, маслянисті плями та сліди органіки, що залишилися після миття.

Наш майстер прибирає всі плями вручну, не впливаючи на лакофарбове покриття. Після цього автомобіль повторно миється з піною, змиваючи залишки хімії та розлучення.

Як результат – автомобіль повністю очищений від важких забруднювачів та тішить зовнішнім виглядом свого господаря.

У нас також можна замовити поклейку захисних плівок, полірування, нанесення захисних покриттів у вигляді нанокераміки або різних восків. Надалі це захистить автомобіль від пошкоджень.

ЦІНИ

Удаление битумных пятен от 50 грн
Удаление насекомых от 50 грн
Удаление пятен в салоне от 300 грн
Удаление сложных пятен от 500 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.