Встановлення додаткового освітлення на автомобіль

Звертаючись до нас, клієнт отримує комплекс рішень, які дають змогу встановити будь-який вид додаткового обладнання на його автомобіль.

Ми встановлюємо всі види освітлення: додаткові фари, лінзову оптику, а також ксенон, біксенон, світлодіодні фари та інше.

Наші майстри проведуть харчування на обладнання так, як це зробив би завод. Всі контактні з'єднання повністю захищені від короткого замикання та обриву.

Якщо необхідно, ми можемо виготовити будь-які кріплення та фіксатори додаткового світла, акуратно виведемо пускові кнопки на панель або підключимо до центральної системи автомобіля.

Повна гарантія на роботи та запчастини, які ми підбираємо, покриває всі випадки виходу обладнання з ладу з нашої вини, а якість робіт високо оцінюють ті водії, хто вже до нас звернувся.

ЦІНИ

Установка противотуманных фар от 500 грн
Установка верхних фар (люстры) от 1000 грн
Установка ксенона от 1000 грн
Установка линзоновой оптики от 1000 грн
Устанока LED фар от 1000 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.