Встановлення мультимедійних систем в автомобілі

Все обладнання, яке ми встановлюємо, повністю сумісне зі штатними системами автомобіля. Ми встановимо будь-яку мультимедійну систему, яка технічно може працювати з цим авто. Системи з GPS навігацією та картами, а також допомога в їхньому оновленні може забезпечити клієнту наш відділ додаткового обладнання.

Після встановлення функціонують усі штатні пульти управління. Ми також можемо підібрати та скомбінувати повну аудіопідготовку автомобіля, включаючи динаміки високої та низької частоти.

Зібрати в єдину активну систему: підсилювачі, конденсатори, дільники частоти та силові дроти клієнту допоможуть наші майстри. Також ми спроектуємо та виготовимо необхідні кріплення під обладнання та ніші під динаміки.

На все обладнання, яке замовляє наш відділ запчастин, надається гарантія. Також ми даємо гарантію на роботи та модифікації, які проводимо з автомобілем.

ЦІНИ

Установка магнитол от 500 грн
Установка видеорегистраторов от 500 грн
Установка музыкальных ситем от 1000 грн
Установка екранов в подголовники от 2000 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.