Встановлення захисту від викрадення та проникнення до автомобілю

Наш центр автомобільного сервісу встановлює механічні та електронні протиугінні системи будь-якого типу. У нас замовляють установку різного типу автосигналізацій: з автозапуском, турботаймером, двосторонні з блокуванням коліс тощо.

Також не малий попит мають і механічні протиугінні системи типу Mul-t-lock і секретні кнопки протиугону, які індивідуально встановлюються у вказані клієнтом місця.

Також ми можемо запропонувати клієнту GSM сигналізацію різних виробників. Всі системи встановлені та налаштовані таким чином, щоб максимально захистити автомобіль від проникнення або угону.

Менеджер проведе консультацію щодо подальшої експлуатації автомобіля із встановленою протиугінною системою.

Ми даємо гарантію на сигналізації та протиугінне обладнання, а також на роботи, які проводимо з авто.

ЦІНИ

Установка сигнализаций от 500 грн
Установка блокираторов КПП от 1000 грн
Установка индивидуальных защитных систем от 5000 грн
Установка GPS сигнализаций от 2000 грн

ВІДГУКИ

  • “Искал кто качественно ставит сигнализацию Sniper. Не пришлось даже ехать за ней. Заказал в гаранте, все привезли, поставили, работает без проблем, тормоза блокирует, теперь сплю спокойно.”

    Михаил
  • “Старый шериф сняли, так как глючил, поставили новый двухсторонний конвой. Стоимость работы средняя по сервисам, за то сделано качественно, Владимир проконсультировал как пользоваться.”

    Сергей
  • “Сигнализациям не доверяю, установил мультилок. Менеджер порекомендовал автосигнализацию снайпер, позже планирую приехать, заказать установку.”

    Виталий

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.