Встановлення захисту двигуна та вузлів на автомобіль

Ми можемо встановити як заводський захист двигуна, так і посилені конструкції.

Заводські пластикові, алюмінієві, сталеві посилені захисту двигуна ми можемо підібрати та замовити під будь-який легковий автомобіль.

Їх установка не зменшує кліренс автомобіля і є надійним захистом для важливих агрегатів автомобіля. Захист двигуна та трансмісії встановлюються таким чином, щоб витримувати максимальні удари, при цьому не пошкоджуючи несучі частини кузова. Для цього підбираються спеціальні кріплення.

Замінити або встановити захист із гарантією на роботи та якість самого захисту можна у нас на сервісі. Досвідчені співробітники відділу запчастин підберуть відповідні елементи, а майстри акуратно та правильно їх встановлять.

ЦІНИ

Установка пластиковой защиты от 500 грн
Установка металической защитыв от 700 грн
Установка защиты выхлопной системы от 2000 грн

ВІДГУКИ

  • “Подрамник был поврежден, поставить было проблематично, на двух сервисах отказались, приехал в гарант автотехник, приемщик Сергей сказал, что все сделают, вечером забрал машину с сервиса. Все снимается и ставится без проблем, спасибо.”

    Олег
  • “Уже второй автомобиль обслуживаю здесь, приехал с салона, заказал защиту и сразу же установку, все в лучшем виде.”

    Михаил
  • “После удара в бровку повредило поддон и защиту. Заказал у запчастиста все необходимое, заменили быстро. Дали гарантию, рекомендую. ”

    Артем

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.