Відновлення автомобіля після ДТП

До нас звертаються клієнти з абсолютно різним родом ушкоджень – від маленької вм'ятини, яку можна відновити без фарбування, до тотальних ушкоджень, у яких автомобіль доводиться відновлювати практично з нуля.

Наш центр кузовного ремонту підготовлений за останнім словом техніки. У розпорядженні досвідчених майстрів 2 гідравлічні стапелі, 2 фарбувальні камери, обладнання професійної рихтування та зварювання, зварювальне обладнання з алюмінію в тому числі.

Якщо авто пережило сильний удар у несучі частини, наш майстер-приймач оцінить ушкодження, встановивши автомобіль на стапель і за допомогою електронного приладу контролю точок зможе вивчити геометрію авто в трьох площинах. На основі результатів діагностики клієнту буде запропоновано варіанти відновлення автомобіля.

А вже після перевірки та розбирання буде надано повний список робіт та точна сума відновлення автомобіля.

Всі деталі як технічної частини, так і кузова ми підберемо та встановимо забезпечивши клієнта гарантією.

Після того, як майстри відновлять геометрію автомобіля та форму кузова, у нашій лабораторії колорист приготує індивідуальний рецепт фарби, який наноситься професійними пульверизаторами та авто залишається на високотемпературну сушку. Потрапляння в колір на 100%, тому ми фарбуємо автомобільні деталі в стик, не порушуючи товщину фарби неушкоджених елементів.

Завдяки тому, що ми є автосервісом повного циклу – ми відновимо автомобіль до заводського стану у максимально стислий термін та гарантуємо якість робіт на всіх етапах.

ЦІНИ

Предварительная оценка по фото бесплатно
Дефектовка повреждений от 500 грн
Просчет для страховой по договоренности
Восстановление авто после ДТП от 1000 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.