Заміна масла в Двигуні | Або пройти планове технічне обслуговування

У нас можна провести заміну масла в двигуні будь-якого легкового автомобіля, замінити фільтр і пройти повний комплекс усіх необхідних робіт, які вимагає виробник.

Наші менеджери зроблять індивідуальний підбір моторного масла та фільтрів, замовлять вам необхідні компоненти та нададуть широку консультацію щодо продукції, а також по ходу самих робіт. Усі роботи виконуються дбайливо, з використанням захисних чохлів салону.

Історія обслуговування автомобіля зберігається в нашу базу, і ви завжди можете отримати інформацію про те – яка олія залита у ваш автомобіль, на якому пробігу проводилися роботи. Також – цю інформацію можна дізнатися на стікері, який майстер залишає під капотом.

Звернувшись до нас, клієнт отримує повну гарантію на компоненти, які ми реалізуємо, а також роботи, які проводяться у нас на сервісі.

ЦІНИ

Замена масла в двигателе от 500 грн
Замена масляного фильтра от 300 грн
Снятие защиты двигателя от 200 грн
Промывка двигателя от 300 грн

ВІДГУКИ

  • “Звернувся до цього сервісу через те, що перестала працювати грубка. Пора року холодна, морози "на носі", а замінити моторчик пічки в моєму авто дуже не просто. Дуже оперативно відреагували на моє звернення, демонтували торпеду, підібрали та надали необхідну деталь. Крім основного завдання, проклеїли усі ущільнення повітроводів, почистили радіатори. Залишився дуже задоволеним результатом. Ціни гуманні, професіоналізм спеціалістів на належному рівні. Дякую 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Була на станції вперше, за попереднім записом (через не роботу заднього склоочисника). Провели діагностику, усунули неполадку, швидко, якісно та за прийнятною ціною. Приємний менеджмент та кваліфікований електрик. Рекомендую."

    Анастасия Subaru
  • “Обслуговую свою машину відколи купив її. Вибрав GA за порадою друзів, які також обслуговують тут свої машини. Нарікань немає. Сервіс на дуже гарному рівні. Роботи виконують швидко, ціни адекватні. Рекомендую."

    Олег Mercedes

МИ ПРАЦЮЄМО З ТАКИМИ АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.