Підкреслюємо досконалість із характерним блиском— центр догляду за автомобілями від "Гарант-Автотехнік"
Київ, пр-т. Повітрофлотський, 64з 9:00 до 19:00, Пн-Сб
Дзвоніть нам+38 (044) 337-03-33

— Гарант-Автотехнік

Детейлінг центр
в Києві

Сучасний спортивний седан чи елегантний кросовер, чи можливо це надійний мінівен? Незалежно від того, яка марка і модель вашого автомобіля, важливо, щоб він завжди виглядав бездоганно. Точно так само, як ви піклуєтесь високою якістю обслуговування вашого автомобіля, ми пропонуємо вам найкращий детейлінг центр для збереження та підкреслення його ідеального вигляду.

Наша команда з детейлінгу вміє виявити кожну дрібницю і підійти до неї з особливою увагою використовуючи тільки найкращі матеріали та технології, щоб ваш автомобіль блищав, як новий, і продовжував дарувати приємні емоції лише від одного вигляду.

послуги

все для вашого авто

Детейлінг центр
Обслуговування та ремонт
Кузовний центр
Діагностика
Додаткові послуги

є питання — ми підкажемо!

галерея

як ми працюємо

хто ми є?

інформація про нашу компанію. все як є.

Вже більше 17 років ми будуємо та розвиваємо культуру сервісу, щоб володіння автомобілем залишалося приємним та безтурботним.

Тисячі власників звернулися до нас і тисячі стали нашими друзями. Приїжджаючи в рідний автосервіс на каву чи попрацювати за ноутбуком у затишній зоні відпочинку, автомобіль прийме ваш особистий менеджер.

Комплексний сервіс «Гарант-Автотехнік» — це економія вашого часу та надійний провідник в автомобільному світі. Зверніться за допомогою до менеджера та займайтеся справами, поки ми вирішуємо питання з вашим автомобілем!

нас легко знайти
та просто доїхати

Україна, м.Київ
Повітрофлотський проспект, 64

Телефони:
+38 (044) 337-03-33
+38 (050) 770-03-33
+38 (067) 503-77-33

Мессенджери:
+38 (050) 101-03-33 (Viber, Telegram)

Loading ...