Шиномонтаж
від R15 до R22— Заміна, балансування та ремонт автомобільних шин

Дзвоніть нам+38 (044) 337-03-33
Гарант-Автотехнік "Нехай будь-яка погода чи дорожні умови не стануть для вас проблемою. Наші спеціалісти з шиномонтажу використовують сучасне обладнання для точної установки та балансування шин, що забезпечує оптимальний контакт з дорогою та збільшує безпеку під час руху."

Послуга з шиномонтажу
в Києві без черг

Під час проведення Шиномонтажу в "Гарант-Автотехнік", власник автомобіля знаходиться в приміщені де є безкоштовний Wi-Fi, кава та місця для комфортного очікування автомобіля. Сам автомобіль знаходиться в сервісній зоні, всі процедури проходять на професійних підйомниках, тому наш майстер завжди проводить огляд стану підвіски та інших елементів автомобіля на предмет візуальних пошкоджень, які можуть з'являтись в період експлуатації автомобіля.

Шиномонтаж — це не просто заміна шин, а важливий процес, який впливає на безпеку, комфорт та ефективність вашого автомобіля. Від цього залежить їх ефективне стирання, витрати палива, а також загальна "поведінка" автомобіля на дорозі.

Від 600 грн. - вартість шиномонтажу

Записатись на шиномонтаж:

Переваги нашого обслуговування

  • Професійні механіки: Наша команда складається з висококваліфікованих спеціалістів, які мають багаторічний досвід роботи.
  • Якісні матеріали: Ми використовуємо лише якісні матеріали, що відповідають стандартам безпеки.
  • Сучасне обладнання: Наше обладнання дозволяє провести шиномонтаж швидко та ефективно, забезпечуючи точність кожної операції.
  • Гарантія на роботи: Ми надаємо гарантію на всі види робіт, що є додатковою впевненістю в якості наших послуг.
  • Індивідуальний підхід: Ми враховуємо особливості кожного автомобіля та побажання клієнта, надаючи комплексні рішення для вашого комфорту та безпеки.

Поширені питання

Як відбувається цей процес: Шиномонтаж?

Яка вартість шиномонтажу?

Тривалість шиномонтажу?

Інші питання по шиномонтажу

Які автомобілі ми обслуговуємо?

інші послуги

що можуть вас зацікавити

є питання — ми підкажемо!

хто ми є?

інформація про нашу компанію. все як є.

Вже більше 17 років ми будуємо та розвиваємо культуру сервісу, щоб володіння автомобілем залишалося приємним та безтурботним.

Тисячі власників звернулися до нас і тисячі стали нашими друзями. Приїжджаючи в рідний автосервіс на каву чи попрацювати за ноутбуком у затишній зоні відпочинку, автомобіль прийме ваш особистий менеджер.

Комплексний сервіс «Гарант-Автотехнік» — це економія вашого часу та надійний провідник в автомобільному світі. Зверніться за допомогою до менеджера та займайтеся справами, поки ми вирішуємо питання з вашим автомобілем!

нас легко знайти
та просто доїхати

Україна, м.Київ
Повітрофлотський проспект, 64

Телефони:
+38 (044) 337-03-33
+38 (050) 770-03-33
+38 (067) 503-77-33

Мессенджери:
+38 (050) 101-03-33 (Viber, Telegram)

Loading ...