Знайомство з
Гарант-Автотехнік- декілька слів про кращий автосервіс України*

Дзвоніть нам+38 (044) 337-03-33
Гарант-Автотехнік "— це команда професіоналів, яка присвячує себе наданню високоякісних послуг у сфері автосервісу. З моменту заснування, наш основний пріоритет - задоволення потреб клієнта та бездоганна робота з кожним автомобілем. Довірте свій автомобіль справжнім експертам!"

Гарант-Автотехнік вже понад 13 років надає послуги з сервісного обслуговування, ремонту, відновлення та догляду за автомобілем.

На самому початку ми поставили собі амбіційну ціль – стати кращим після-гарантійним автосервісом країни та невпинно йшли до неї.

Регулярна участь в популярних європейських виставках з автосервісу і аналіз потреб власного клієнта створили алгоритм, за яким ми діяли та продовжуємо діяти і сьогодні.

Сьогодні ми маємо в своєму арсеналі – 5 000 кв.м інфраструктури, на якому розмістилися повністю укомплектовані напрями автомобільних послуг:

  • Сервісна зона на 14 постів, технічною мийкою та стендом розвал-сходження та зоною для проведення шиномонтажу.
  • Центр кузовного ремонту на 12 постів, де є стапелі, зварювальне та рихтувальне обладнання, власною лабораторією підбору фарби та малярною камерою.
  • Детейлінг центр на 8 постів з розділенням на вологу та суху зони, а також спеціальною камерою для нанесення спеціальної хімії та обклеювання плівкою.

Завдяки високому рівню надання послуг, в 2015 році ми вперше отримали нагороду на всеукраїнському конкурсі галузі, як «кращий мультибрендовий автосервіс країни» і з того часу "Гарант-Автотехнік" щорічно очолюємо лідерські позиції, задаючи темп та тенденції розвитку послуг на рівні країни.

Розташування, інфраструктура, краще обладнання від світових виробників, потужне діагностичне обладнання, спеціалісти на кожному робочому місці та комфорт клієнта – ось головний пріоритет нашого розвитку.

Від бухгалтерського обліку до передачі автомобіля клієнту, від охорони до керівників, від першого контакту до друзів на все життя, ми постійно в пошуках шляху – як стати ще кращими!


Відділ обслуговування та ремонту автомобілів

Відділ кузовного ремонту

Відділ детейлінгу

Відділ запасних частин

Бухгалтерія

 

є питання — ми підкажемо!

нас легко знайти
та просто доїхати

Україна, м.Київ
Повітрофлотський проспект, 64

Телефони:
+38 (044) 337-03-33
+38 (050) 770-03-33
+38 (067) 503-77-33

Мессенджери:
+38 (050) 101-03-33 (Viber, Telegram)

Loading ...