Полірування
автомобіля— відновлення блиску та насиченого кольору

Дзвоніть нам+38 (044) 337-03-33
Гарант-Автотехнік "Це найлегший та найефективний спосіб усунути дрібні подряпини, сліди від вм'ятин та потертостей, а також захистити від утворення корозії та повернути автомобілю первинний блиск та яскравість."  

послуга полірування автомобіля в Києві

Ми пропонуємо професійне полірування автомобіля, яке дозволить відновити блиск і глибокий колір лакофарбового покриття автомобіля.

З часом, вплив навколишнього середовища та механічні пошкодження зменшують естетичний вигляд, і тоді полірування стає необхідною процедурою для збереження бездоганного зовнішнього вигляду вашого авто.

Відновлювальне полірування

Косметичне полірування

Ми маємо великий досвід у сфері догляду за автомобілями, адже використовуємо найкращі технології та матеріали для досягнення найкращих результатів.

Звертаючись до нас, ви отримуєте наступне:

  • Видалення дрібних подряпин та потертостей: Ми ретельно обробляємо лакофарбове покриття, видаляючи дрібні подряпини та потертості, що впливають на зовнішній вигляд автомобіля.
  • Відновлення блиску: Завдяки професійному поліруванню, ваш автомобіль знову засяє як новий. Ми надамо йому глибокий блиск, який зробить його неперевершеним на дорозі.
  • Захист від зовнішніх впливів: Після полірування, ми наносимо спеціальне захисне покриття, що допомагає зберегти його стан на тривалий період. Це захистить лакофарбове покриття від агресивного впливу дорожнього пилу, сонячних променів та інших шкідливих факторів.
  • Полірування всіх типів лакофарбового покриття: Наші фахівці здатні ефективно полірувати автомобілі з різними типами покриття, включаючи металік, перламутровий та інші.

Збережіть красу та гарний вигляд свого автомобіля з допомогою професійного полірування в Гарант-Автотехнік. Запишіться на полірування прямо зараз, нехай ваш автомобіль знову виглядає як новий!

Записатись на полірування зараз!

Поширені питання

Чому потрібно полірувати автомобіль?

Як часто рекомендується полірувати автомобіль?

Чи існує ризик пошкодження лакофарбового покриття під час полірування?

Скільки часу потрібно на полірування автомобіля?

інші послуги

можливо, вас це зацікавить

є питання — ми підкажемо!

галерея

життя автосервіса у фото

хто ми є?

інформація про нашу компанію. все як є.

Вже більше 17 років ми будуємо та розвиваємо культуру сервісу, щоб володіння автомобілем залишалося приємним та безтурботним.

Тисячі власників звернулися до нас і тисячі стали нашими друзями. Приїжджаючи в рідний автосервіс на каву чи попрацювати за ноутбуком у затишній зоні відпочинку, автомобіль прийме ваш особистий менеджер.

Комплексний сервіс «Гарант-Автотехнік» — це економія вашого часу та надійний провідник в автомобільному світі. Зверніться за допомогою до менеджера та займайтеся справами, поки ми вирішуємо питання з вашим автомобілем!

нас легко знайти
та просто доїхати

Україна, м.Київ
Повітрофлотський проспект, 64

Телефони:
+38 (044) 337-03-33
+38 (050) 770-03-33
+38 (067) 503-77-33

Мессенджери:
+38 (050) 101-03-33 (Viber, Telegram)

Loading ...