Шиномонтаж

Проводячи процедуру шиномонтажу у нас на сервісі, клієнт не переживає, чи надійно прикручені колеса до автомобіля, чи не зірвано різьблення на шпильках, болтах і гайках. У нашому арсеналі сучасні та відкалібровані стенди з балансування та шиномонтажу, динаметричні ключі та спецінструмент. Якщо вже є проблема із кріпленням колеса, у нас можна замовити та замінити пошкоджений болт, гайку чи шпильку.

Наші майстри працюють із ходовою частиною та проблемними зверненнями клієнтів, вже не перший рік. Вони чудово розуміють, наскільки серйозна неприємність у того, хто зіткнеться з пошкодженим різьбленням, особливо неприємно, якщо проблема виявиться в дорозі.

Тому всі фінальні затяжки ми виготовляємо виключно з використанням динаметричного ключа, докладаючи допустимого зусилля, та спеціальних насадок, щоб не пошкодити кріплення і сам диск.

Знімаючи та встановлюючи колеса на автомобіль, майстер обов'язково подивиться на стан різьблення, стан прилеглих поверхонь. Майстер цеху, видаючи автомобіль зверне увагу на те, як поводиться машина і чи все гаразд з керуванням.

Ми забезпечуємо гарантію на всі роботи, які проводимо, у тому числі і шиномонтаж.

ЦІНИ

r14 от 400 грн
r15 от 500 грн
r16 от 600 грн
r17 от 700 грн
r18 от 800 грн
r19 от 900 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З ТАКИМИ АВТОМОБЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.