Заміна масла в АКПП

У нас можна провести заміну олії всіх типів КПП та в будь-яких елементах трансмісії. Якщо у вас АКПП, МКПП, DSG, варіатор, роботизована коробка - ми підберемо масла і фільтра безпосередньо під ваш тип трансмісії і доставимо їх майстру в ремонтну зону.

Заміна оливи в автоматичних коробках передач проводиться спеціальним вакуумним апаратом, який дозволяє повністю видалити стару олію та замінити її на нову, не порушуючи ущільнювачів корпусу коробки передач. Також ми замінимо фільтр, якщо вони у вас передбачені конструкцією.

Всі роботи проводяться після встановлення захисних чохлів на сидіння та органи управління, автомобіль клієнту повертається в чистоті, без бруду та масляних плям.

Обслуговуючи автомобіль, ми зберігаємо всю історію робіт. У власника авто є повний доступ до інформації про те, які роботи проводилися з автомобілем, які масла використовувалися і які елементи, що фільтрували, встановлювалися на автомобіль.

Повна гарантія поширюється на всі матеріали та роботи, які ми реалізуємо.

ЦІНИ

Замена масла в МКПП от 800 грн
Полная замена масла в АКПП от 5000 грн
Частичная замена масла в АКПП от 3000 грн
Замена масла в DSG от 3500 грн
Замена масла в вариаторе от 3500 грн

ВІДГУКИ

  • “Обратился в данный сервис по причине того, что перестала работать печка. Время года холодное, морозы "на носу" а заменить моторчик печки в моем авто весьма не просто. Очень оперативно отреагировали на моё обращение, демонтировали торпеду, подобрали и предоставили необходимую деталь. Помимо основной задачи, проклеили все уплотнения воздуховодов, почистили радиаторы. Остался очень доволен результатом. Цены гуманные, профессионализм специалистов на должном уровне. Большое спасибо 5+”

    Дмитрий BMW
  • “Была на станции впервые, по предварительной записи (по причине не работы заднего стеклоочистителя). Провели диагностику, устранили неполадку, быстро, качественно и по приемлемой цене. Приятный менеджмент и квалифицированный электрик. Рекомендую.”

    Анастасия Subaru
  • “Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.”

    Олег Mercedes

ПРАЦЮЄМО З ТАКИМИ АВТОМОБІЛЯМИ

© 2022 Гарант-Автотехнік | Garant Autotechnic - автосервіс. Всі права захищено.