Знайомство з
Гарант-Автотехнік- декілька слів про кращий автосервіс України*

Дзвоніть нам+38 (044) 337-03-33
Гарант-Автотехнік "— це команда професіоналів, яка присвячує себе наданню високоякісних послуг у сфері автосервісу. З моменту заснування, наш основний пріоритет - задоволення потреб клієнта та бездоганна робота з кожним автомобілем. Довірте свій автомобіль справжнім експертам!"

Гарант-Автотехнік – комплексний автосервіс, що надає 99% всіх можливих видів послуг з догляду та ремонту лекових автомобілів, а також легкої комерційної техніки. Наші три спеціалізовані відділи повністю укомплектовані сучасним обладнанням по останньому слову техніки. А з клієнтами та автомобілями працюють лише досвідчені та кваліфіковані спеціалісти. На ринку України компанія Гарант-Автоехнік вже 17 років поспіль, що підтверджує нашу стабільність та професійний досвід.

 

Наша місія: Зробити із ремонту автомобілів – сервіс для людей

Історія компанії:

Все почалося з цілі, та маленького сервісу в гаражному коперативі на 2 механіка. Цілі зростали - по мірі досягнення результату.

Наш результат - це кращі в районі, кращі в місті, кращі в країні! Кращий колектив, кращий сервіс, ще кращий настрій у клієнта!

В 2008 році була зареєстрована торгова марка Гарант-Автотехнік, де вже були чітко сформовані стандарти компанії, її структура та головна місія колективу: "Зробити із ремонту автомобілів - сервіс для людей". І саме цьому сенсу існування компанії ми присвячуємо наші досягнення. Всі наші перемоги у всеукраїнських конкурсах, всі слова подяки та партнерські відносини із світовими брендами, що мають представництва в Україні, все це будувалося довкола місії.

Сьогодні ми збільшили наші потужності до 3х підрозділів на площі більше 6 000 квадратних метрів. В 2018 році ми розширились, та відкрили відділ кузовного ремонту, а вже у 2020 році стало зрозуміло, що хочемо осягнути весь спектр послуг в автомобільній культурі та відчинили двері в відділ догляду за автомобілем - Гаран Авто Детейлінг, що гарантує клієнту доглянутий автомобіль, чистоту та блиск!

Не зупиняємося на досягнутому, Гарант-Автотехнік сумлінно працює, щоб підвищувати стандарти обслуговування клієнтів в нашій державі, така вже в нас місія, такі вже ми є)

Познайомитись ближче з відділами:

+ Відділ обслуговування та ремонту

Наш відділ обслуговування та ремонту - це потужний та сучасний комплекс обладнання, інфраструктури, а також сертифікованих спеціалістів, що виконує будь-які види робіт з технічною частиною автомобіля. Із переваг нашого технічного комплексу:

 1. відеоспостереження по всій території відділу, автомобіль клієнта під наглядом 24/7
 2. 12 укомплектованих постів для складних технічних робіт
 3. незалежне живлення, безперебійна робота на силовому генераторі потужністю 100 кВт
 4. промислова вентиляція для відведення технічних газів, що перешкоджає проникненню неприємного запаху в салон автівки
 5. захист разовими плівками елементів салону з якими контактує майстер
 6. дилерське діагностичне обладнання, з останніми оновленнями, для детальної діагностики та безпечного контакту з системами авто

А також професійний інструмент у майстрів, різноманітне зварювальне обладнання, спец інструмент для двигунів різного типу, стенд з тестування генераторів, великий склад запчастин та рідин, відділ агрегатного ремонту, технічна мийка та багато іншого, що дозволяє нам залишатися одним із кращих після-гарантійних автосервісів столиці вже більше 7 років!

З якими авто ми працюємо?

Наше технічне оснащення дозволяє нам проводити діагностику, обслуговування, ремонт та здійснювати відновлення агрегатів сучасних автомобілів від 2012 року випуску.

В межах сервісної станції ми працюємо з легковими автомобілями, легкою комерційною технікою та мототранспортом. Здійснюється підйом автомобіля до 2.5 тони.

Ми маємо досвід з обслуговування спеціалізованої та сільськогосподарської техніки з організацією виїзду спеціалістів на місце. Наша компанія готова співпрацювати з агросектором та компаніями, що надають промислові послуги.

Технічний вклад

Ми зібрали краще обладнання для якісного сервісу сучасних автомобілів та продовжуємо його оновлювати з розвитком світового автомобілебудування.

Наш вклад - це:

 • Для якісного ремонту ми постійно оновлюємо діагностичне обладнання до рівня дилерських мереж для поглибленої діагностики
 • Спец інструмент, зйомники та фіксатори, згідно з вимогами регламенту заводу виробника конкретної марки автомобіля
 • Промислове зварювальне обладнання, як для чорного так і кольорових металів, що відзначається точністю та необхідною потужністю
 • Підйом авто здійснюється підйомниками компанії Rotary Lift, що проходять регулярний сервіс та перевірку
 • Придбані системи вакуумної заміни мастила АКПП, а також системи діагностики і обслуговування кондиціонеру
 • Кращий у своєму роді лазерний стенд для налаштування кутів коліс, як для класичних підвісок так і для пневматичних конструкцій ходової

Якість надання послуг невпинно зростає, про що свідчать наші щорічні перемоги на всеукраїнських конкурсах в галузі автосервісу. Ми сприймаємо як особистий обовʼязок перед клієнтами та партнерами - слідкувати за світовими трендами та новинками в обладнанні, крокуючи в ногу з часом.

Команда професіоналів

Яке б професійне обладнання не було підготовлене для автомобіля, з ним все одно працюють люди. З клієнтом працюють люди. З постачальниками запчастин працюють люди. А отже головну складову якісного сервісу формують саме люди, які і перетворюють СТО на якісний та сучасний АВТОСЕРВІС. Нам вдалося зібрати кращу команду, надав можливість кожному майстру своєї справи проявити здібності у тому напрямку, в якому він має сильні сторони.

 • Майстри відділу сервісу та ремонту компанії Гарант-Автотехнік мають вищу спецалізовану освіту та щорічно проходять курси підвищення кваліфікації у світових виробників агрегатних вузлів до автомобілів
 • Конкурентні умови праці створили стабільну команду фахівців, що передають свій досвід новим співробітникам, які пройшли співбесіду, випробувальний термін та відповідають стандартам компанії
 • Світові стандарти праці, офіційне працевлаштування та гарне відношення створюють комфортну атмосферу як для співробітників так і для клієнтів, що позитивно вплива на якість виконаних робіт

Відділ СЕРВІСУ ТА РЕОМНТУ компанії Гарант-Автотехнік – працює для вирішення всіх технічних питань, які можуть виникнути з автомобілем в ході експлуатації. З цього відділу все почалося, ми відточували алгоритм роботи - роками. А тому якісно і сумлінно виконуємо свою роботу та не боїмося давати 100% гарантію на результат. Автомобіль діагностується, ремонтується та проходить тестування професіоналами с залученням сучасних технологій, тому інакше просто не може бути!

 

+ Кузовний центр

Відділ кузовного ремонту створений для якісного відновлення кузовних частин автомобіля після ДТП. Також наш відділ відновлює елементи автомобіля після впливу корозії та проводить повне перефарбування в бажаний колір.

Із переваг комплексу відновлення:

 • відеоспостереження по всій території відділу, автомобіль клієнта під наглядом 24/7
 • 6 постів для проведення рехтувально-зварювальних робіт
 • 7 постів виготовлення та лакофарбового покриття
 • незалежне живлення, безперебійна робота на силовому генераторі потужністю 100 кВт
 • власна лабораторія підбору кольору
 • використання матеріалів преміального сегменту
 • комплексний підхід (відновлення технічної частини, хімчистка після ДТП, полірування)

А також спеціалізований інструмент для перевірки геометрії кузова, зварювальне обладнання чорного та кольорових металів, спотери для алюмінію, силовий стапель (в тому числі для рамних авто), підбір та доставка запчастин, відновлення пластику, професійна камера для фарбування. Завдяки різноманіттю сучасного обладнання та професійному персоналу – Відділ кузовного ремонту Гарант-Автотехнік був та залишається одним із кращих місць столиці, для відновлення автомобілів, власники яких прагнуть якості.

Наша ідеальна формула відновлення автомобіля:

 • Досвідчений майстер-приймальник

- зручна комунікація замовника з виконавцем

- пошук індивідуальних рішень

- консультація на всіх етапах відновлення

- співпраця із страховими компаніями

 •  Співробітники

- зручна комунікація замовника з виконавцем

- пошук індивідуальних рішень

- консультація на всіх етапах відновлення

- співпраця із страховими компаніями

 • Підбір та доставка запчастин

- робота з міжнародними постачальниками

- пошук запчастин на внутрішньому ринку

- робота з запчастинами б/у (по узгодженню)

- доставка на склад кузовного відділу

 • Обладнання та інструмент

- спотери для чорного та кольорових металів

- зварювальне обладнання (аргон та вуглекислота)

- лінійки виміру геометрії згідно карт геометрії виробника

- 2 стапелі із силовими стійками для відновлення геометрії та рамних автомобілів

- стійки підбору кольору та власна лабораторія кольору

- професійні фарбо-пульти

- камера для фарбування з підготовкою повітря

- інструмент для арматурних робіт - пайка пластикових елементів

 • Гарантія

- кращі матеріали

- контроль якості

- гарантія на виконані роботи

Відділ кузовного ремонту компанії Гарнт-Автотехнік – неодноразово займав призові місця у всеукраїнському конкурсі галузі автосервісу, серед інших кузовних центрів країни. Саме високі стандарти сервісу, якості виконаних робіт та різномаїття сучасного обладнання дозволяють нам бути одними з кращих. Можливість виконання всіх необхідних кузовних робіт автомобіля робить нас незамінними в підтримці як звичайних автовласників так і компаній, що володіють власними автомобільними парками. Детально опрацьована інфраструктура, відточені алгоритми калькуляції, відновлення та комунікації зі страховими компаніями, зберігання авто, підбір запчастин та інше – ми зібрали все необхідне, щоб відновити Ваш автомобіль в найкоротший термін та з високою якістю результату!

 

+ Детейлінг центр

Центр автомобільного детейлінгу «Гарант-Авто Детейлінг» створений для професійного догляду за автомобілем. Спеціалізований сервіс виконує всі види послуг, які можуть стосуватись блиску, чистоти та захисту ЛФП. Від комплексної детейлінг-мийки автомобіля до видалення подряпин, плям чи неприємного запаху.

Переваги нашого детейлінг центру:

- відеоспостереження за автомобілем 24/7

- офіційно оформлений персонал з досвідом роботи

- гіпоалергенна хімія, безпечна навіть для дітей та людей, чутливих до збудників алергії

- різноманіття полірувальних паст та абразивних кругів для різного ступеня відновлення

- професійний інструмент та різноманіття його модифікації для роботи в тяжко доступних місцях

- спеціалізована камера для нанокерамічних покриттів та нанесення антигравійної плівки

Маючи багаторічний досвід в автомобільній сфері ми створили центр послуг на основі попиту автовласників. Нічого зайвого, нічого, що не несе користі автомобілю. Тільки те, чого потребує власник та його авто. Консультація, підбір послуги та індивідуальні рішення для автовласника, від майстрів компанії Гарант-Автотехнік.

Як ми працюємо:

Первинна консультація

Первинна консультація згідно загальної вартості послуги проводиться під час телефонного дзвінка або під час візиту на наш сервіс. Щоб отримати консультацію достатньо звя’затися з нами будь-яким зручним для Вас каналом комунікації. Також спеціаліст відразу запропонує доступний час прийому автомобіля.

Огляд авто

Перед початком робіт наш спеціаліст проводить огляд об’єму робіт, для остаточної оцінки вартості та необхідного часу на завдання, протягом якого буде виконана робота майстром. Проводиться персональна консультація (індивідуально для кожного автомобіля). Надаються відповіді на питання та уточнення. Після цього етапу автомобіль встановлюється на пост, для виконання робіт.

В ході робіт

Якщо під час виконання тієї чи іншої послуги необхідно буде провести додаткові роботи, або послуга виходить за межі оголошеного раніше часу (наприклад необхідно провести додаткові роботи по відновленню елемента), спеціаліст в телефонній розмові заздалегіть попередить то проконсультує щодо обставин та зорієнту клієнта в часі.

Презентація

Після виконання робіт, авто клієнту повертається в присутності спеціаліста компанії, який проведе звіт по виконаній роботі та надасть рекомендації, щодо доглядом за авто в майбутньому. За бажанням клієнта, автомобіль може видаватися в приміщенні при освітленні.

 

Детейлінг – це історія про емоції, про відчуття, про піклування. Команда Гарант-Автотехнік не могла б існувати без цього відділу, адже саме центр автомобільного детейлінгу нашої компанії є зазвичай фінальним акордом виконаних робіт. Коли автомобіль технічно справний, якісно відновлений – має сяяти, дарувати відчуття затишку та комфорту.

+ Робтота з юридичними клієнтами

Гарант-Автотехнік – це надійний партнер Вашого бізнесу. Підписавши договір про співпрацю з нашою компанією – Ви отримуєте повний комплекс послуг для автомобілів, що знаходяться на балансі Вашого підприємства. Кваліфіковані співробітники опрацьовують кожне звернення на сервіс в пріоритетному режимі. Ремонт, відновлення чи догляд, а також замовлення запчастин буде виконано в найкоротший термін. Всі роботи, деталі та рідини що замовляються для ремонту чи обслуговування мають документальне підтвердження та супроводжуються консультаціями для представника від компанії клієнта. Досвід співпраці компанії Гарант-Автотехнік із світовими брендами, що мають представництва в Києві заощадить час та ресурси компанії. Ми відкриті до співпраці і готові до обговорення взаємовигідних умов.

Переваги з Гарант-Автотехнік:

 1. Комплексне надання послуг
 2. Консультація на всіх етапах робіт
 3. Зручне розташування центру
 4. Зручний час прийому та видачі авто
 5. Підтримка в дорозі виклик евакуатора
 6. Індивідуальні партнерські умови
 7. Заключення договору про співпрацю
 8. Готівковий та безготівковий розрахунок
 9. Робота З НДС

 

"Автомобіль слугує водію. Супроводжує, доставляє, охолоджує, гріє, бадьорить, розслабляє. Дозволяє справити враження, допомагає уникнути небажаних поглядів. Відчуває, розуміє, реагує, тримає каву, зберігає таємниці. Дає джазу, дає можливість співати, дає можливість залишатися в тиші. Дає швидкіть, дає можливість зкинути оберти. Коли автомобіль не може слугувати людині, в час коли потребує догляду чи реморнту, людина сумує. Багато хто може відремонтувати автомобіль, мало хто може допомогти людині."

Гарант-Автотехнік – догляд за автомобілем, сервіс для людей.

галерея

життя автосервіса у фото

нас легко знайти
та просто доїхати

Україна, м.Київ
Повітрофлотський проспект, 64

Телефони:
+38 (044) 337-03-33
+38 (050) 770-03-33
+38 (067) 503-77-33

Мессенджери:
+38 (050) 101-03-33 (Viber, Telegram)

Loading ...